Виявлення джерел радіозавад

Виявлення джерел радіозавад здійснюється УДЦР або суб’єктом господарювання, який отримав встановленим порядком атестат про акредитацію, що засвідчує компетентність щодо здійснення діяльності з виявлення джерел радіозавад.

 Роботи з виявлення джерел радіозавад здійснюються на платній основі відповідно до умов укладених договорів та Порядку виконання робіт з виявлення, усунення та/або припинення дії джерел радіозавад та їх документального оформлення за заявами користувачів, затверджений постановою НКЕК від 21.12.2022 № 259.   Ціна виконаних робіт, пов’язаних з виявленням джерел радіозавад, визначається на підставі Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», затвердженими рішенням НКРЗІ від 17.08.2021 № 302.

Перед поданням до УДЦР заяви на виявлення джерел радіозавад необхідно укласти договір про виконання робіт з виявлення джерел радіозавад.

 До подання заявки перевірте працездатність приймального та антенно-фідерного обладнання, а також відповідність їхніх параметрів задіяному присвоєнню радіочастоти або установленим нормам.

Зверніться особисто, через уповноважений орган чи особу до філії УДЦР регіону, у якому розташоване РО (радіомережа), що зазнали впливу радіозавад.

У разі, якщо РО або радіомережа, що зазнали впливу радіозавад, розташовані в місті Києві або Київській області, заява подається безпосередньо до УДЦР.

До листа додайте заяву на виявлення джерела радіозавади (додаток 1 чи додаток 2).

За результатами розгляду кожної заяви та проведених заходів щодо виявлення впливу джерела радіозавад УДЦР/Філії надає заявнику письмове повідомлення.

У разі направлення заяви на виявлення джерела радіозавади (за формою, затвердженою постановою НКЕК від 21.12.2022 № 259) на адресу УДЦР засобами поштового зв’язку, Ви маєте можливість попередньо надіслати скан-копію вказаної Заяви на електронну адресу: centre@ucrf.gov.ua

Увага! У тексті електронного листа просимо зазначити контактний номер телефону посадової особи, яка володіє ситуацією з порушеного питання (для більш оперативного його вирішення)

Нормативні документи:

- Стаття 73 Закону України «Про електронні комунікації».

Порядок виконання робіт з виявлення, усунення та/або припинення дії джерел радіозавад та їх документального оформлення за заявами користувачів, затверджений постановою НКЕК від 21.12.2022 № 259.

Тарифи на роботи (послуги) державного підприємства «Український державний центр радіочастот», затверджені рішенням НКРЗІ від 17.08.2021 № 302.

Детальнішу інформацію щодо виконання робіт з виявлення джерел радіозавад, Ви можете отримати у робочі дні з 9-00 до 17-00 (у п’ятницю до 16- 00) за телефоном: 

422-81-96 – начальник відділу Урбан Ростислав Валерійович 

422-81-10 – заступник начальника відділу Сердюк Віталій Васильович

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux